New

Mantarhaneler İçin Işıklı Mantar Sineği Tuzağı

Işıklı tuzak, kültür mantarı yetiştirme odalarında mantar sinekleri ve diğer zararlı böceklerin etkin bir şekilde kontrol edilmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca diğer gıda depolarında güveler ve birçok zararlı böceklerin kontrolünde etkilidir.

Işıklı mantar tuzağı düzeneği, bir  adet metal tabla üzerine yerleştirilmiş kalem pil yuvası ve ona bağlanmış özel bir aydınlatma lambasından oluşmaktadır. Bu düzeneğe tutturulan bir adet çift tarafı yapışkanlı sarı tuzak mevcuttur. İki adet kalem pil yuvasına takıldıktan sonra yapışkan kartın ortasında yer alan lamba çalışır. Yapışkan yüzeyler üzerindeki koruyucu filmler çıkartılarak kullanıma hazır hale getirilir.

 

NASIL KULLANILIR

Işıklı tuzağı depo yada odanın ortasına, lambadan yayılan ışığın her açıdan görülebilecek bir yere asmalıyız. Ortalama 20 m² alan için bir ışıklı  tuzak yeterli olur. Böcek yoğunluğuna bağlı olarak yapışkan kartlar kontrol edilmeli, böcekle tamamen dolan kartlar yenileriyle değiştirilmelidir.  İki adet kaliteli kalem pil 45-60 gün boyunca kesintisiz aydınlatmaya devam eder.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Mantarhaneler İçin Işıklı Mantar Sineği Tuzağı

  • Görüntüleme: 646
  • Ürün Kodu: Mantarhaneler İçin Işıklı Mantar Sineği Tuzağı
  • Stok Durumu: 1000
  • 85,00TL
  • Vergiler Hariç: 85,00TL

Etiketler: mantarhaneler, İçin, işıklı, sineği, tuzağı, yapışkan, tuzaklar tuzakları